Apartmány No name, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Pag, 9.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54187361

Apartmány No name

Chorvátsko » Kvarner » ostrov Pag

, ApartmányImage not available

Termín:

9.9.2017 - 16.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
53 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Ap. NO NAME-mesto Pag
Ubytovanie
Popis k hotelu
Popis

Apartmány No name - mesto Pag

Poloha: 50 – 400 m od mora, vzdialenosť od centra 500 – 2000m

Ubytovanie:

A2: 2-lôžková spálňa,

B4: dve 2-lôžkové spálne,

C6: tri 2-lôžkové spálne,

Apartmány A3, B5, C7 majú naviac jedno lôžko v obývacej časti apartmánu, alebo spálni. Všetky apartmány majú kompletne vybavený kuchynský kút, kúpeľňu s WC, terasu alebo balkón.

Stravovanie: vlastná strava, možnosť zakúpenia polpenzie alebo len 1 hlavného jedla formou švédskych stolov v hoteli Meridijan.

 

 

 

Cena zahŕňa
Ubytovanie
Cena nezahŕňa
Pobytová taxa, Komplexné cestovné poistenie, Poistenie insolventnosti

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK