Apartmány Volta, Chorvátsko, Istria, Poreč, 2.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54059738

Apartmány Volta

Chorvátsko » Istria » Poreč

Červar Porat, Apartmány starstarstarApartmány Volta

Termín:

2.9.2017 - 9.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
52 € Konečná cena


Označenie usporiadajúcej CK: Apart. Volta
Ubytovanie
Popis k hotelu
Popis

Apartmány Volta

Poloha: apartmány Volta sa nachádzajú v stredisku Červan Porat, 100 m od pláže.


Zloženie: 5 x ST 2-4,  16 x A2-4,   3 x A4-6, 5x A2-4 comfort,

Ubytovanie: Štúdio Typ 2 – 4 osoby- manželské lôžko, rozkladací gauč, kúpeľňa s WC, kompletne vybavený kuchynskú kútik.

Apartmán Typ 2 – 4 osôby-(25 m2)  2- lôžková izba s manželskou posteľou, obývacia ozba s rozkladacím gaučom pre dve osoby, sprcha s WC, kuchynský kút, balkón.

Apartmán Typ 2 – 4 osôby comfort -(35 m2) sú rozlohou väčšie.

 

Apartmán Typ 4 – 6 osôb- jedna spálňa pre 2 osoby na prízemí, druhá na zvýšenom poschodí, 2 kúpeľne, WC , obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 1-2 osoby, kompletne vybavený kuchynský kútik, balkón.

Vybavenie: pre všetky typy apartmánov: SAT-TV, CD, klimatizácia, mikrovlnná rúra, kávovar, internet, recepcia, detské ihrisko, parkovisko, spoločný gril, obchod 50 m.

Stravovanie: vlastná strava.

 

 

 

 

Cena zahŕňa
Ubytovanie
Cena nezahŕňa
Pobytová taxa, Komplexné cestovné poistenie, Poistenie insolventnosti

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK