Vyhľadávanie zájazdov
Bellevue - Čierna Hora

Bellevue

Čierna Hora

Ulcinj, Hotel starstarBellevue

Počet termínov:

9 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Podgorica - transparent 18°C


Označenie usporiadajúcej CK: Hotel Bellevue
Popis
Hotel ležiaci priamo na Veľkej pláži, 5 km od historického centra mesta Ulcinj, pozostáva z troch hotelových pavilónov Avala, Borik a Cer. Obklopený je borovicami a nádherným parkom. Známa Veľká pláž s jemným pieskom a s pozvoľným vstupom do mora je až 12 km dlhá, plážový servis za poplatok.VYBAVENIE:

recepcia so zmenárňou a trezorom, Wi-Fi na recepcii zdarma, aperitív bar, kaviareň, hotelová reštaurácia, reštaurácia s ponukou národných jedál Ribarsko selo s terasou, konferenčná sála.UBYTOVANIE:

2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, po renovácii v roku 2011 majú všetky izby klimatizáciu, TV-SAT, chladničku, kúpeľňu a balkón. Na vyžiadanie možnosť ubytovania v apartmáne, každý apartmán má obývaciu izbu, spálňu, dve kúpeľne, klimatizáciu, TV-SAT a mini bar.STRAVOVANIE:

polpenzia v hotelovej reštaurácii, raňajky švédske stoly, večera výber z menu, možnosť doobjednania obedov formou menu.ŠPORT A ZÁBAVA:

8 tenisových kurtov s osvetlením, škola tenisu, fitnescentrum, možnosť zapožičania vodných skútrov a vodných lyží, všetky druhy loptových hier, hotelová diskotéka.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.