Vyhľadávanie zájazdov
Imperial autokemp - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Vodice

Imperial autokemp

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Karavan starstarstar

LM


Imperial autokemp

Počet termínov:

70 termínov / 19 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 31°C


Označenie usporiadajúcej CK: Mobilné domčeky VODICE
Poloha
mobilné domčeky Vodice sa nachádzajú v píniovom háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra mesta, v blízkosti hotela Imperial.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, plážová reštaurácia, piváreň, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO v lobby bare, kongresová sála, zmenáreň, trezor, parkovisko - pri hoteli Imperial.
Ubytovanie
veľkosť cca 24 m2 - klimatizované dve 2lôžkové spálne s dennou miestnosťou s rozkladacím gaučom so sprchou a WC, SAT TV, balkónom, vybaveným kuchyn. kútom, terasou so záhradným nábytkom.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok formou bufetu, polpenzie - raňajky a večere formou bufetu, plnej penzie - raňajky, obedy a večere formou bufetu.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport
možnosť využitia športového vybavenia hotela Imperial - vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Doplňujúce informácie
záverečné upratovanie sa platí na recepcii - 35 EUR/domček. Povinná vratná kaucia 150 EUR/domček - slúži na prípadnú úhradu poškodeného vybavenia, platí sa na mieste. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba na prístelke - platí 14 EUR/týždeň.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...