Vyhľadávanie zájazdov
Maroko De Luxe - Maroko

Maroko De Luxe

Maroko

, HotelMaroko De Luxe

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Označenie usporiadajúcej CK: Maroko De Luxe - poznávací zájazd
Kategória hotela: ***+
Program

1.deň:
odlet z Viedne do Marrakéša, transfer do hotela, ubytovanie, prechádzka na námestie Jemaa el Fna s neopakovateľnou atmosférou v spol. umelcov, akrobatov, krotiteľov hadov. Návrat do hotela, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, čaká vás Casablanca - ekonomické centrum: vonkajšia prehliadka mešity Hasana II., jazda do Rabatu (Kráľovský palác, mauzóleum Mohameda V., Hasanova veža). Transfer do hotela, večera a nocľah.
3.deň: raňajky, presun do Meknes-marocké Versailles, ďalej posvätné mesto Moulay Idriss a vykopávky rímskeho osídlenia Volubilis. Ubytovanie vo Fez, večera, nocľah.
4.deň: raňajky, celodenná prehliadka Fez (UNESCO), najstaršie kráľovské mesto Maroka s najstaršou univerzitou sveta, stredoveká medina, náboženské školy Medersas, fontána Najjarine, mauzóleum Idrisa I. (vnuka islamského proroka Mohameda), mešita Karaouine. Návrat do hotela, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, odchod z Fez cez pohorie Stredný Atlas, zastávka v lyžiarskom stredisku Ifrane a centre oblasti Beni Mellal. Príchod do Marrakéša, ubytovanie, večera, nocľah.
6.deň: raňajky, prehliadka Marrakéša (záhrady Menara, palác Bahia, mešita Koutoubia, Medersa Ben Youssef, hrobky dynastie Saadovcov), námestie Jemma el Fna. Galavečera v reštaurácii „Chez Ali“ s ukážkami marockého folklóru. Návrat do hotela, nocľah.
7.deň: raňajky, alternatívne prehliadka Marrakéša, návšteva trhoviska, alebo fakultatívny výlet do pohoria Veľký Atlas cez priesmyk Tizi- n-Tichka ku Ait Benhaddou Kasbahs a Ouarzazate („marocký Hollywood“-natáčali sa tu filmy Alexander Veľký, Múmia, Gladiátor). Návrat do hotela, večera, nocľah.
8.deň: raňajky, transfer na letisko a v poludňajších hodinách odlet do Viedne.
Ubytovanie
7 x v izbách s vlastným príslušenstvom v 3*/4* hoteli.
Stravovanie
7 x polpenzia (raňajky a večere).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Marrakéš a späť.
Ostatné
doprava klimatizovaným autokarom podľa programu, prehliadky počas celého zájazdu s miestnym sprievodcom, služby slovenského sprievodcu CK, program podľa popisu vrátane vstupov, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky 145 €/os., obslužné 30 €/os. (platí sa priamo v Maroku).
Oficiálna kategória
***/****

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.