Vyhľadávanie zájazdov
Matilde - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Vodice

Matilde

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice

, Apartmány starstarstarMatilde

Počet termínov:

1320 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy, Raňajky, Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 20°C


Označenie usporiadajúcej CK: Matilde Beach Resort
Poloha

Rezort sa nachádza v príjemnom prostredí borovicového hája v známom letovisku Vodice približne 100 m od mora a pláže. Pláže sú skalnaté, miestami štrkové s upravenými betónovými platňami na slnenie. Centrum letoviska sa nachádza vo vzdialenosti 300 m od vily. Mesto láka k pekným prechádzkam úzkymi uličkami presýtenými históriou.

Ubytovanie

K dispozícii sú: apartmány pre 2 - 4 osoby

K vybaveniu apartmánov patrí: dvojlôžková spálňa, obývacia izba s rozťahovacím gaučom, jedáleň s plne vybavenou kuchyňou (kuchynské riady, dvojplatnička a rúra, chladnička, kávovar), kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, telefón, balkón s posedením, aspoň čiastočný výhľad na more.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, bazén, bazén s vodnou masážou, detský bazén, reštaurácia, bar, požičovňa bicyklov, požičovňa ležadiel a slnečníkov, slnečná terasa, zmenáreň, WiFi pripojenie vo verejných priestoroch, parkovanie

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia

Doprava

Individuálna doprava

Cena zahŕňa

ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa približne 1 € /osoba/noc, osoba od 12 – 18 rokov 0,50 €/noc, deti do 12 rokov zadarmo

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...