Vyhľadávanie zájazdov
Sangho Club Zarzis - Tunisko - Djerba - Zarzis

Sangho Club Zarzis

Tunisko » Djerba » Zarzis

, starstarstar

FM


Sangho Club Zarzis

Počet termínov:

102 termínov / 0 Last minute / 102 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava

Počasie:

Dnes Počasí v Zarzis - transparent 24°C


Označenie usporiadajúcej CK: Sangho Zarzis
Poloha

V pokojnej polohe v turistickej zóne Sangho priamo pri piesočnatej pláži. Mestečko Zarzis s tradičnými trhmi a rybárskym prístavom cca 12 km. V okolí niekoľko kaviarní a reštaurácií i nákupné možnosti.

Vybavenie

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli, k dispozícii mólo. Lehátka a slnečníky zadarmo. Bar na pláži (nie je zahrnutý v programe all inclusive).

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (v hlavnej sezóne), TV / sat. za poplatok, telefón a terasa, poschodovej postele pre deti. DRP: pozri DR, počet izieb obmedzený.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné aj večerné animačné a zábavné programy. Diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli, k dispozícii mólo. Lehátka a slnečníky zadarmo. Bar na pláži (nie je zahrnutý v programe all inclusive).

Šport
Zadarmo: tenis, stolný tenis, minigolf, plážový volejbal, aerobik a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, motorizované vodné športy na pláži.
Deti

Oddelené bazén, detské ihrisko, minizoo, miniklub (4-12 rokov), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Popoludňajšia káva, čaj a zákusky (16.00-18.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (09.00-23.00 hod.)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ***

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.sanghozarzis.com/fr/sanghozarzis-accueil.html
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 deti / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRP): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 deti / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...