Vyhľadávanie zájazdov
Sorea Ľubovňa - Slovensko - Spišská Magura

Sorea Ľubovňa

Slovensko » Spišská Magura

Stará Ľubovňa, Hotel starstarSorea Ľubovňa

Počet termínov:

160 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Poloha

Hotel Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa.

Vybavenie

Reštaurácie, kaviareň, denný a nočný bar, spoločenské a klubové miestnosti, kongresová sála, biliard, krytý bazén (18 x 8 m), fitnes centrum, beachcomber, ručná masáž, hydromasáž, rašelinové zábaly, sauna, telocvičňa, stolný tenis, ruské kolky, petang, tenisový a volejbalový kurt, požičovňa športovej výstroje, Disney detský kútik, ihrisko s preliezačkami. Wi-Fi v spoločenských priestoroch. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Ubytovanie

Ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna, fitnes, vstup na ihrisko, stolný tenis a elektronické šípky, petang. Počas letných prázdnin nápoj na uvítanie, tanečné večierky, fakultatívne výlety do okolia. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Úvod

Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy. Vynikajúce turistické trasy a veľmi dobré podmienky na cykloturistiku.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby standard alebo izby economy - starší nábytok s možnosťou prístelky, sprcha, WC, rádio, TV. Rodinnú izbu 2/2 tvoria dve prepojené izby, každá s možnosťou prístelky (za doplatok). Apartmány za doplatok tvorí 1/2 spálňa, 2 prístelky v obývacej izbe. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/ noc.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov,  obedy a večere výber z menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna, fitnes, vstup na ihrisko. Počas letných prázdnin nápoj na uvítanie, tanečné večierky, fakultatívne výlety do okolia. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke aj polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste). Jednorazový doplatok za samostatné ubytovanie v 1/1 alebo v 1/2 izbe.

Relax a oddych

Maxi Víkend Spiš - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x uvítací nápoj, voľný vstup do bazéna, perličky, fitnes, 1x zábalová terapia podľa vlastného výberu (zábal zo včelieho vosku alebo rašelinový zábal a pod.), 2x morský aerosolový kúpeľ, 2x cvičenie na vibračnej plošine, stolný tenis, biliard, každý piatok deň špecialít z regiónu.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...