Vyhľadávanie zájazdov
Toliar - Slovensko - Vysoké Tatry

Toliar

Slovensko » Vysoké Tatry

Štrbské Pleso, Hotel starstarstarToliar

Počet termínov:

138 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky, Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Poloha

Hotel Toliar sa nachádza priamo v turistickom centre neďaleko stanice TEŽ.

Vybavenie

Slovenská reštaurácia, kaviareň, kongresová sála pre 70 osôb, Vitálny svet (bazén so slanou vodou, sauny - fínska, kanadská, parná inhalačná, soľný parný kúpeľ, tepidárium, vírivá vaňa, ochladzovací bazén, ľadopád, vodná cesta, klasické masáže). Wi-Fi vo všetkých priestoroch zdarma. Vlastné hotelové parkovisko - garážové státie pri hoteli zdarma. Na prízemí obchod s potravinami.

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Úvod

Štrbské Pleso je vyhľadávaným kúpeľným miestom v nadmorskej výške 1 355 m n.m.

Vybavenie izieb

2- lôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, rodinné izby (dve prepojené dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením), sprcha, WC , SAT TV, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Štúdiá 2-lôžkové s možnosťou 2 prísteliek, 4-lôžkové, vybavené kúpeľňou a WC,  SAT TV, kuchynka s vybavením, Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Možnosť priviesť psa alebo mačku za poplatok 10 €/noc. Detská postieľka zdarma.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy výber z menu, večere formou bufetu alebo výber z menu

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

Ostatné doplatky: Večera dospelý 8 €, dieťa do 12 r. 4 €.

Upozornenie

Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

7=6

V termínoch 01.04.-13.04. a 18.04.-25.06. a 01.10.-22.12.2017 zaplatíte len za 6 nocí, ale zostať môžete až 7 nocí s raňajakmi!

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...