Vyhľadávanie zájazdov
Villaggio Faro Punta Stilo - Taliansko - Kalábria

Villaggio Faro Punta Stilo

Taliansko » Kalábria

, KomplexVillaggio Faro Punta Stilo

Počet termínov:

7 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastná -

Počasie:Popis
Jednoduchý prírodný komplex pre nenáročných klientov. Je postavený v tesnej blízkosti mora, obklopený tropickými rastlinami a zeleňou. Súčasťou areálu sú okrem kempovej časti aj hotelové izby, bungalovy, apartmány a mobilhomy. Výhodou villaggia je jeho ideálna pozícia priamo pri pláži a možnosti zábavy v komplexe.

Pláž:
30 - 100 m, súkromná z jemného bieleho štrku, vstup do mora je kamenistý, plážový servis za poplatok (1 slnečník a 2 plážové kreslá/apartmán).

Centrum:
cca 500 m.

Ubytovanie:

Bungalovy - Prízemné bungalovy a apartmány majú jednoduché zariadenie pre nenáročných klientov. Niektoré bungalovy majú kuchynský kút na krytej terase.

Typ A1 pre 2-3 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom, sociálne zariadenie, terasa.


Typ A2 pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.

Typ B pre 4 osoby: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a s poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.Apartmány - pre nenáročných klientov. Niektoré apartmány majú kuchynský kút na krytej terase.


Typ C1 pre 5 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a samostatným lôžkom, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, sociálne zariadenie, terasa.

Typ C2 pre 6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, sociálne zariadenie, terasa.Mobilhome - pre nenáročných klientov.

Typ A3 pre 4 osoby: izba s manželskou posteľou a 2 samostatnými lôžkami, múrovaná terasa s kuchynským kútikom a chladničkou, malé múrované sociálne zariadenie (WC, sprcha, umývadlo).
Stravovanie:
individuálne, možnosť doobjednať polpenziu alebo len večere v reštaurácii. Polpenzia alebo večere v reštaurácii -  kontinetálne raňajky podávané formou bufetu – mlieko, káva, cappuccino, čaj, džúsy, chlieb, sucháre, maslo, džem, jogurty, cornflakes, kekse, crosanty, obed alebo večera - servírované - klient si môže  vybrať z 2. druhov jedál 1.a 2. chodu, príloha,  ovocie - sú podávané formou bufetu, 1/2l čapovanej  vody.


Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia, bar, pizzeria, minimarket a parkovisko. Malé zvieratá povolené. Vlaková stanica v Guardavalle Marina cca 900 m od villaggia, transfer možný zdarma na vyžiadanie.

Šport a zábava:
2 bazény (od 25.5.-15.9.), z toho jeden detský, tenisové kurty (za poplatok), ihrisko na minifutbal, plážový volejbal, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, bocce, detský kútik, animácie v talianskom jazyku (júl, august). Všetky ihriská zdrama (do 29.6. a od 31.8.), v ostatných termínoch za poplatok.

Klubová karta:
v cene, zahŕňa: vstup do bazéna (od 25.5. do 15.9.), animácie (od 15.6. do 7.9.), všetky ihriská (do 29.6. a od 31.8.).

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
sobota, príchod 17:00-19:00, odchod do 10:00, min. 7 nocí

Poznámka:
priamo v zariadení sa nachádza česky alebo slovensky hovoriaci delegát.  Nie je však prítomný  pri ubytovaní, k dispozícii 2 x týždenne a organizuje fakultatívne výlety.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...