Vyhľadávanie zájazdov
Apartmány VELIKA PLAŽA - Čierna Hora - Ulcinjská riviéra

Apartmány VELIKA PLAŽA

Čierna Hora » Ulcinjská riviéra

, ApartmányApartmány VELIKA PLAŽA

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:Poloha
priamo pri 12 km dlhej Ulcinjskej Velikej pláži, cca 4 km od Ulcinju sa nachádza rezort Velika Plaža, v rámci ktorého je situovaný hotel a apartmány. Areál rezortu je umiestnený v zeleni, v pokojnej časti, s dobrým prístupom na piesočnú pláž.
Vybavenie
reštaurácia, terasa, kaviareň, plážová reštaurácia, obchod, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko. Vstup do areálu je strážený kamerovým systémom.
Ubytovanie
prízemné klimatizované domčeky, v každom jeden apartmán typu 1/3+2 AP - 3lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typu 1/4+1 o veľkosti 45 m2 - 2lôžková a 3lôžková izba, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, terasa s vonkajším posedením. Apartmány sú rekonštruované vybavené novším zariadením.
Stravovanie
individuálne, prípadne s raňajkami alebo polpenziou. Polpenzia - kontinentálne sladké raňajky (maslo, džem, med, pečivo) + slané raňajky výber z menu, večer výber z 3 menu.
Pláž
12 km dlhá piesková pláž, cca 200 m, sprchy na pláži.
Šport
ihrisko na loptové hry.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO. Apartmán 1/3+2 s raňajkami možno obsadiť 2 dospelými a 1 dieťaťom do 12 rokov ZADARMO.
Zľavy
ZĽAVA PRE VŠETKY AP: dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. NAVYŠE ZĽAVA PRE AP BEZ STRAVY: osoba na prístelke - platí 29 EUR/týždeň. NAVYŠE ZĽAVA PRE AP s raňajkami: dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. NAVYŠE ZĽAVA PRE AP S POLPENZIOU: dieťa od 2 do 10 rokov s 2 dospelými zľava 25 %.
Zvláštne zľavy
V termínoch pobytov do 10.6. a od 9.9. cena pobytu zahŕňa zľavu 7=6.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.