Vyhľadávanie zájazdov
Christabelle - Cyprus - Južný Cyprus - Ayia Napa

Christabelle

Cyprus » Južný Cyprus » Ayia Napa

, Hotel starstarstarChristabelle

Počet termínov:

780 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy, Raňajky, Polpenzia

Doprava:

letecky Praha, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Katovice

Počasie:

Dnes Počasí v Larnaca - transparent 27°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Christabelle Hotel Apartments Complex
Poloha

Komplex Christabelle Hotel Apartments sa nachádza v centre obľúbeného letoviska Ayia Napa na Cypre, len 5 minút chôdze od námestia, 20 minút chôdze od najbližšej piesočnatej pláže a v pešej vzdialenosti nájdete supermarkety, darčekové obchody, reštaurácie a kluby. Tieto priestranné apartmány sú pohodlnou základňou pre páry, rodiny a mládež, hoci od polovice júna do polovice augusta priťahuje najmä mladých a temperamentných hostí.


Vzdialený od letiska LCA cca 56 km
Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdiá, jedno a dvoj spálňové apartmány. Do štúdia je možné ubytovať 3 osoby, jednospálňové apartmány majú k dispozícii dve prístelky a teda ubytujú 4 osoby a dvojspálňové apartmány majú kapacitu pre 6 osôb.

Komplex Christabelle Hotel Apartments ponúka apartmány v hlavnej budove, apartmány vo vedľajšej budove (do 150 metrov od hlavnej budovy). Ponúka celkom 120 komfortných apartmánov, z ktorých 47 bolo nedávno úplne zrekonštruovaných. Všetky apartmány a štúdiá majú plne vybavenú kuchynku, malý varič a mini chladničku, kúpeľňu, telefón s priamou voľbou, balkón a klimatizáciu (k dispozícii na požiadanie za poplatok a iba v spálňach). Plne zrekonštruované apartmány takisto zahŕňajú TV. Ďalšia osoba v štúdiu spí na prístelke a v jedno a dvoj spálňovom apartmáne na pohovke / rozkladacej posteli. Detské postieľky sú k dispozícii. Upratovanie sa vykonáva 3 krát týždenne a posteľná bielizeň/uteráky sa menia týždenne.

Služby hotela

24-hodinová recepcia so zmenárňou, trezory, adaptéry, verejné telefóny a prístup na internet. Veľký plavecký bazén s bezplatnými lehátkami a slnečníkmi.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia.

Od polovice júna do polovice septembra je bar pri bazéne otvorený 24 hodín denne. Bar pri bazéne ponúka širokú škálu nápojov, jedlo a občerstvenie.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...