Vyhľadávanie zájazdov
Mobilné domčeky Alan - Chorvátsko - Severná Dalmácia - Starigrad-Paklenica

Mobilné domčeky Alan

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Starigrad-Paklenica

, Kemp

LM


Mobilné domčeky Alan

Počet termínov:

443 termínov / 51 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Zadar - transparent 24°C


Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Šport
v hoteli Alan - vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve, tenisové kurty, stolný tenis, animácie pre deti a dospelých, detský klub, aerobic, minigolf, ihrisko pre loptové hry, vodné športy, wellness centrum - vnútorný bazén so sladkou vodou, fitness, sauna (fínska, bio, parná), masáže, whirlpool, (ponuka wellness centra je platená), vodné športy podľa miestnej ponuky. Wellness centrum je sprístupnené osobám starším ako 16 rokov.
Doplňujúce informácie
Registračný poplatok cca 1 EUR/osoba/pobyt - platí sa na mieste. Záverečné upratovanie nie je zahrnuté v cene - poplatok cca 35 EUR/domček, platí sa na mieste. Predaj na vyžiadanie.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení pobytu v termínoch 31.3 - 21.4. a 1.6. - 7.6. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15% - túto zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami.
Poloha
mobilné domčeky sa nachádza v hustom borovicovom lese, v rámci hotelového komplexu Bluesun hotel Alan, cca 2 km od vstupu do Národného parku Paklenica.
Vybavenie
v hoteli Alan - reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť, Wi-Fi ZADARMO, zmenáreň, trezor, terasa, pizzeria, market, parkovisko ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované domčeky 1/4+2 MH Dalmacija (30 m2) - dve 2lôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou 140x200 cm a druhá s dvomi oddelenými lôžkami 80x190 cm), denná miestnosť s rozkladacou sedačkou (130x190 cm) vhodnou pre dve deti do 12 rokov, sprcha a WC, vybavený kuchyn. kút, SAT TV, terasa, Wi-Fi ZADARMO.
Stravovanie
individuálne.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...